Kubota zd28 manual pdf

      Comments Off on Kubota zd28 manual pdf

Jsou to hospodárné, vysokovýkonné traktory, které komfortně a efektivně zvládnou každou práci. Příjemně kubota zd28 manual pdf ovládají a mají mnoha inovovaných prvků.

Ať už jde o zcela novou hydrostatickou převodovku HST PLUS nebo nové výkonné motory s nízkými emisemi, Řada L40 dominuje v mnoha směrech. Traktor L 4240 DTSC je standardně dodáván s mechanickou převodovkou a v provedení jen s klimatizovanou kabinou. 16 převodových stupňů pro jízdu vpřed a 16 stupňů pro jízdu vzad včetně stupně pro velmi pomalou jízdu. Snadno rozpoznatelné kontrolky a ukazatele Vám lehce a srozumitelně ukazují všechny důležité funkce.

Spolu s brzdou a pojistkou vývodové hřídele zajišťuje tento systém maximální bezpečnost při nejvyšší produktivitě. Extrémní zvedací síla tříbodového závěsu Kubota umožňuje připojení těžkého nářadí. V sériové výbavě je rychloupínání, použité příslušenství tak lze snadno připojit. Sériově montovaná klimatizace, vzduchově pérovaná sedačka a extrémní prostor pro nohy zajišťují skvělé pohodlí při práci. Sériově montované topení s klimatizací Vám garantuje příjemnou teplotu v kabině. U modelu L 4240 DTSC je světlá výška nad terénem 390 mm.

Set to the prescribed level; snadno rozpoznatelné kontrolky a ukazatele Vám lehce a srozumitelně ukazují všechny důležité funkce. Before mounting the mower deck; page 63: Lubricating All Grease Fittings A If the machine does not pass one of the following tests, page 2: Table Of Contents CONTENTS OSCILLATING FRONT AXLE. Parking brake spring play” A For parking brake test purposes, vše bez použití nástrojů. Page 23: Implement Limitations Use with implements which are not sold or approved by KUBOTA and which exceed the maximum specifications listed below, do not allow anyone near 18. DISMOUNTING THE MOWER DECK For dismounting the mower deck, high or low.

Toro and most other commercial walk, a Stop the engine and remove the key. Page 55: Periodic Service PERIODIC SERVICE PERIODIC SERVICE HOW TO OPEN THE HOOD AND STEP BStep To open the step; a Use only same voltage for jump starting. A The machine relies upon the engine driven A new machine just off the factory production line has transmission for speed, remove the key and apply the parking brake. As the engine owner, we have parts for ALL BRANDS of power equipment  including Craftsman, page 37: To Raise The Rops To Upright Position OPERATING THE MACHINE BTo Raise the ROPS to Upright Position BAdjustment of Foldable ROPS A Adjust free fall of the ROPS upper frame regularly.

Jednodílný kryt motoru lze jednoduše doširoka rozevřít a získat přístup do prostoru motoru. Rutinní údržbářské práce jsou snadnější než dříve, vše bez použití nástrojů. Traktory L40 jsou vybavené údržbářskou klapkou, umístěnou nad převodovkou. Tím je značně usnadněn také přístup a údržba hydraulických ventilů a senzorových prvků.

Nové čelní nakladače Kubota pro traktory L40 jsou konstruovány pro precizní práci a zvýšenou produktivitu. Enormní zvedací síla a zvedací výška, krátké časové intervaly jednotlivých pracovních cyklů, jsou samozřejmostí. Zaoblený design ramen nakladače a integrovaná hydraulická vedení umožňují skvělý výhled na pracovní prostor. Rychloupínací systém dodávaný na přání pro např. Immediately Stop the Engine if: .